KingsRoad

KingsRoad mobil oyunu ile son derece heyecan dolu anlar yaşayın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 153.65 MB
  • Sürüm 7.9.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Rumble Entertainment, Inc.
KingsRoad indir; Eleştirmenler tarafından ödüle layık görülen KingsRoad mobil oyununda heyecan verici bir aksiyon deneyimi yaşayacaksınız.

Eleştirmenler tarafından ödüle layık görülen KingsRoad mobil oyununda heyecan verici bir aksiyon deneyimi yaşayacaksınız. Gelişmiş aksiyon ögelerini bir araya toplayan KingsRoad mobil oyununda yönlendirmek için stratejinize uygun olan karakteri seçin. Akıllı cihazınızda oyun oynayarak eğlenmek isterseniz KingsRoad mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. RPG faktörleri eşliğinde tasarlanan bu eşsiz rol yapma oyununda zaman geçirmek sizi oldukça rahatlatacaktır. Hazır olduğunuzu hissettiğiniz an savaşlara gireceksiniz, düşmanları yenecek ve aynı zamanda güç elde etmeye çalışacaksınız.

Oyunda ne kadar çok başarı elde ederseniz kazancınız da o kadar çok olacak. Heyecan verici, gerçek zamanlı çoklu oyuncu eyleminde dünya çapında milyonlarca oyuncuyla oynayın. Yüzlerce heyecan verici seviyeyle savaşırken destansı bir yolculuğa çıkın, korkunç patronlarla başa baş gidin ve kahramanınızı mütevazi bir maceracıdan savaş tanrısı haline getirin. Özel yetenekleriniz doğrultusunda oyunu kazanabilirsiniz. Tabletinizde ya da akıllı cep telefonunuzda oynayacağınız en iyi RPG oyunu olarak karşımıza çıkan KingsRoad mobil oyununda macera dolu anlar yaşamak isterseniz iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Y

eteneklerinizi ortaya çıkarın ve kazanmak için daima ileri seviyelere geçmeye hak kazanın. Gerçek zamanlı olarak dahil olacağınız KingsRoad mobil oyununda arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla takım kurarak kendinizi kusursuz kılabilirsiniz. Bu başarı sizin adınız ile yazılacak ve kimseye bırakmayacaksınız. Korkusuz ve cesur olduğunuzu kazandığınız savaşlar ile herkese göstereceksiniz. Oyunda bir çok farklı sınıfa mensup savaş karakterlerini tek tek öldüreceksiniz. Düşmanlarınızı okçu, şövalye veya büyücü olarak yok edin. Bunların yanı sıra aynı zamanda kontrol mekanizmanızı da geliştirmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde daha başarılı bir konuma erişebilirsiniz.

Kahramanınız için binlerce kişiselleştirme seçeneği, yıkıcı yetenekler ve daha fazlası oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Her bir yetenek sizin stratejiniz doğrultusunda farklı bir boyut kazanacaktır. Konsol oyunları kalitesinde tasarlanan KingsRoad mobil oyunu eşliğinde size verilen görevleri başarı ile sonuçlandırmaya çalışacaksınız. Ne kadar çok başarı elde ederseniz oyunda o kadar güçlü olursunuz. Mobil cihazınızda muhteşem grafikler ve PC tarzı oyunların tadını çıkarmanız amacıyla tasarlanan KingsRoad mobil oyunu ile sınırsız aksiyonun tadını çıkarın. Haftalık olarak özel etkinlikler ve turnuvalar içeren yüzlerce harita oyun içerisinde sizi bekliyor olacak.

Her bir haritanın detaylarını inceleyerek kendi hakimiyetinizi kurabilirsiniz. Oyunu oynamak için akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirmeniz yeterli olacaktır. Oyunda yer alan seçeneklerde tamamen ücretsizdir. Bu sebeple her özelliği dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde oyun kontrollerinin yer aldığı KingsRoad rol yapma oyununda düşman birliklerini yok etmek için özgün bilgilerinizi kullanın. Daha önceki savaşlardan elde ettiğiniz tecrübeler doğrultusunda hareket ederek kazanan kişi olabilirsiniz. Hatalarınızı tekrarlamamaya özen gösterdiğiniz anda KingsRoad mobil oyunu içerisinde karşınıza çıkan tüm düşman birliklerini yok ederek ilerleyeceksiniz.

KingsRoad indir